שאלות נפוצות

/שאלות נפוצות
שאלות נפוצות2018-07-19T15:17:31+03:00

התחברות והרשמה למערכת

ישנן כמה סיבות אשר יכולות להיות התשובה לבעיה. ראשית, בדוק ששם המשתמש והססמה שהזנת הם אכן נכונים. אם בדקת והם נכונים, צור קשר עם מנהל המערכת וברר אם אינך חסום מגישה למערכת. אפשרות נוספת היא שמנהל המערכת אחראי לבעיה והתקלה היא במערכת ולא בפרטייך, והמנהלים מסדרים אותה.

אינך חייב, זה תלוי במנהלי המערכת והרשאותיהם בפורום, יתכן שתהייה חייב להירשם בכדי לשלוח הודעות בפורום. בכל מקרה; הרישום יתן לך גישה לכלים אשר יעזרו וישפרו לך את חווית הגלישה בפורום דבר אשר לא תקבל כאורח, כלים כמו רישום ומעקב אחר נושאים, סמל אישי, חתימה, עריכת פרופיל משתמש ועוד. הרישום הנו לוקח דקות ספורות בלבד, כך שכדאי לך להירשם.

חיפוש בפורומים

הזן את החיפוש בתיבת החיפוש הנמצאת בעמוד הראשי, בעמודי הפורום או הנושא. ניתן לגשת לחיפוש המתקדם על־ידי לחיצה על הקישור “חיפוש מתקדם” אשר זמין בכל העמודים בפורום. הדרך לגישה לחיפוש תלויה בעיצוב שבשימוש.

בקר בעמוד “משתמשים” ולחץ על הקישור “מצא משתמש”.

רמות משתמשים

מנהלים ראשיים הם משתמשים אשר נקבעו עם הרמה הגבוהה ביותר של שליטה בכל המערכת. משתמשים אלו יכולים לשלוט בכל חלקי המערכת, כולל הגדרת הרשאות, חסימת משתמשים, יצירת קבוצות משתמשים או מנהלים, וכד’, תלויים תחת מייסד המערכת ובהרשאות אשר הוא נתן להם. הם יכולים גם להיות בעלי הרשאות ניהול מלאות בכל הפורומים, לפי ההגדרות אשר נקבעו על־ידי מייסד המערכת.

מנהלים הם משתמשים (או קבוצות של משתמשים) אשר מפקחים על הפורומים בכל יום. יש להם את ההרשאות לערוך ולמחוק הודעות ולנעול, לשחרר נעילה, להעביר, למחוק ולפצל נושאים בפורום אותו הם מנהלים. בדרך כלל, מנהלים נקבעו כדי למנוע ממשתמשים מלצאת מהנושא או משליחת הודעות הפוגעות בפורום.